Thinkcar / Thinktool - Oscyloskop 4 kanałowy.

Dostępność: Na magazynie

4 199 PLN
Ilość:

THINKCAR / Oscyloskop 4 kanałowy z akcesoriami.


Sprawdz awarię związaną z obwodem elektrycznym pojazdu.

Pasmo 100 MHz, 4 kanały.

Częstotliwość próbkowania do 1GSa / s, przy długości nagrywania 50Mpts.

Funkcje:

  1. Sprawdź, sam czy dziła ECU.
  2. Obsługuje zapisywanie danych przebiegu pomiaru.
  3. Monitoruj stan pracy czujników bez wymiany części.
  4. Może być używany jako multimetr do pomiaru rezystancji, napięcia AC/DC, pojemności, częstotliwości i sygnałów impulsowych itp.
  5. Jedno kliknięcie, aby przejść do intuicyjnego menu czujnika, siłownika, zdefiniowanego wykresu przebiegu, przebiegu czasowego, multimetru.


Oscyloskop jest wszechstronnym, łatwym w użyciu modułem, który wykrywa usterki ekektryczne z dużą dokładnością w różnych komponentach elektrycznych, takich jak czujniki, siłowniki i obwody. Dzięki integracji z urządzeniami skanującymi THINKTOOL MASTER, MASTER X ,MAX za pośrednictwem aplikacji w urządzeniu zapewnia dokładną diagnostykę i rozpoznanie  błędów które wykryto podczas skanowania systemów w jakie został wyposażony dany pojazd. Urządzenie umożliwia warsztatowi i technikowi zwiększone możliwości i funkcje urządzenia skanującego poprzez dodatkowe  funkcje jakie oferuje Oscyloskop.

Współpracuje z Thinktol Master, Master 2, Euro Master 2, Euro Master SE, Euro Master Lite, Euro Master X, Master X, Euro MAX, MAX.


Sprzęt kupujesz z autoryzowanej dystrybucji marki THINKCAR na terenie Polski.

                                                        THINKCAR-POLSKA

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI.

Kontakt

ADRES
Kalinowa 1, 63-714 Smoszew
TELEFON
789 431 141