Thinkcar - THINKEASY V2

Thinktool / Thinkcar THINKEASY V2
399 PLN
Ilość:

THINKEASY V2

 

Tester akumulatora THINKEASY V2 to najnowsze urządzenie, które umożliwia łatwą i skuteczną diagnostykę oraz monitorowanie stanu akumulatora w samochodzie.
Dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0 transfer danych jest szybszy i bardziej niezawodny. Ten wszechstronny tester jest kompatybilny z różnymi typami akumulatorów, od kwasowo ołowiowych po spiralne, AGM, EFB i akumulatory żelowe. Wystarczy pobrać aplikację Thinkcar lub sparować się z urządzeniem diagnostycznym Thinkcar / Thinktool przez Bluetooth, aby uzyskać dostęp do wielu informacji na temat wydajności akumulatora. Bądź na bieżąco z kondycją akumulatora i kontroluj ją dzięki testerowi akumulatorów THINKEASY V2 - najlepszemu rozwiązaniu, które zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z akumulatorami.


Dlaczego warto wybrać monitor baterii THINKEASY V2 Bluetooth.


 • Możliwość testowania akumulatorów 12V o wartościach znamionowych w zakresie 100-2000 CCA, w tym testowania rozruszników i alternatorów.

 • Wszechstronne testowanie akumulatorów: Kompatybilny z wieloma typami akumulatorów, takimi jak kwasowo ołowiowe, AGM, spiralne AGM i żelowe; Standardy testowe obejmują CCA, BCI, CA, MCA, JIS, DIN, IEC, EN, SAE.

 • Wygodne testowanie w pojeździe i poza nim: testuj akumulatory bez konieczności wyjmowania ich z pojazdu.

 • Pełna analiza akumulatora: przeprowadza test stanu akumulatora, test systemu rozruchowego, test stanu ładowania, kondycja akumulatora żywotność.

 • Szczegółowe wyniki testu:  wartość CCA, ocenę CCA, napięcie,  rezystancję wewnętrzną i inne.

 • Szybkie i dokładne wyniki: Zapewnia wiarygodne wyniki w ciągu kilku sekund z dokładnością do 99,9%; Oferuje sugestie (Dobry, Naładuj, Wymień).

 • Ochrona złego podłączenia biegunów.

 • Tester akumulatora samochodowego z komunikacją Bluetooth 5.0.

 • Może komunikować się z aplikacją Thinkeasy w telefonie lub z każdym urządzeniem  THINKCAR / THINKTOOL

 • Sprawdzi się w samochodach osobowych dostawczych oraz motocyklach zakres działania 11V-16V.

 • Obsługa 7 języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, francuskiego i portugalskiego.

 


Sprzęt kupujesz z autoryzowanej dystrybucji marki THINKCAR na terenie Polski.
                                                               THINKCAR-POLSKA

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI.

Kontakt

ADRES
Kalinowa 1, 63-714 Smoszew
TELEFON
789 431 141