O nas

THINKCAR-POLSKA

Wyłączny Oficjalny Autoryzowany Przedstawiciel oraz Dystrybutor marki THINKCAR  w Polsce.


Nasza firma istnieje od 1996 roku od tego czasu nieprzerwanie jest związana z motoryzacją istnienie naszej firmy zawdzięczamy naszym klientom oraz zaufaniem jakim nas obdarzyli przez tak długi czas za co bardzo dziękujemy.
Od początku istnienia naszej firmy stale podnosimy swoje kwalifikacje w celu sprostania nowym wyzwaniom jakie stawia nam dynamicznie rozwijający się rynek motoryzacyjny w kraju jak i na świecie.

Firma którą reprezentujemy THINKCAR  jest pionierem w dziedzinie profesjonalnych urządzeń i testerów diagnostycznych oraz wyposażenia dodatkowego z dostępem do zaawansowanych funkcji diagnostycznych online.

Urządzenie z serii THINKTOOL posiadają 2 lata bezpłatnej aktualizacji w zależności od modelu posiadają dodatkowe funkcje serwisowe oraz możliwość programowania lub kodowania online.

Jako wyłączny autoryzowany importer i dystrybutor w Polsce  firmy THINKCAR posiadamy autoryzację i prawo do legalnej sprzedaży tych urządzeń na terenie Polski co potwierdzone jest ważnym certyfikatem.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu lub odwiedzenia naszego oficjalnego kanału na Youtube lub dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów na Facebook.


W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu przez telefon lub formularz kontaktowy.

Telefon do centrali firmy : 789 431 141

Co daje zakup u autoryzowanego dealera w naszej firmie :


  • Gwarancja że, produkty są oryginalne najwyższej jakości.

  • Urządzenia są legalne posiadają licencją producenta.

  • Sprzęt zakupiony u Autoryzowanego Dystrybutora posiada najwyższą konfiguracje w danym modelu.

  • Masz 24 miesiące bezpłatnej aktualizacji na całe oprogramowanie i wszystkie funkcje specjalne.Kupując u Wyłącznego Autoryzowanego Dealera w masz pewność i gwarancję udanego zakupu.


Chcesz zostać partnerem handlowym urządzeń diagnostycznych THINKTOOL skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

Tylko zakup u autoryzowanego przedstawiciela, dystrybutora marki THINKCAR w Polsce gwarantuje ,że urządzenie będzie w pełnej najwyższej konfiguracji dla danego modelu urządzenia. 

Urządzenia THINKTOOL posiadają ograniczenia IP dla danego rynku nie mogą być sprzedawane, odsprzedawane i używane w innych krajach takich jak Polska. 

 


THINKCAR-POLSKA wyłączny oficjalny autoryzowany dystrybutor w Polsce.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI.

Kontakt

ADRES
Kalinowa 1, 63-714 Smoszew
TELEFON
789 431 141