O nas

THINKCAR-POLSKA


Oficjalny Autoryzowany Przedstawiciel oraz Dystrybutor marki THINKCAR  w Polsce.


Najdłużej działający dealer w Polsce firmy THINKCAR posiadamy autoryzacje dealera na Polski rynek od 2020 roku... Firma Tomicar działa od 1996 roku od tego czasu nieprzerwanie jest związana z motoryzacją istnienie naszej firmy zawdzięczamy naszym klientom oraz zaufaniem jakim nas obdarzyli przez tak długi czas za co bardzo dziękujemy.
Od początku istnienia naszej firmy stale podnosimy swoje kwalifikacje w celu sprostania nowym wyzwaniom jakie stawia nam dynamicznie rozwijający się rynek motoryzacyjny w kraju jak i na świecie.

W 2020 roku firma Tomicar podpisała umowę wspólpracy z firmą Thinkcar Tech Co,.Ltd., którą reprezentujemy w Polsce. THINKCAR  jest pionierem w dziedzinie profesjonalnych urządzeń i testerów diagnostycznych oraz wyposażenia dodatkowego z dostępem do zaawansowanych funkcji diagnostycznych online.


Jako autoryzowany dystrybutor w Polsce  firmy THINKCAR posiadamy autoryzację i prawo do legalnej sprzedaży tych urządzeń na terenie Polski od 2020 roku co potwierdzone jest ważnym certyfikatem producenta każdego roku.

Zachęcam do kontaktu lub odwiedzenia naszego oficjalnego kanału na Youtube lub dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów na Facebook.

Co daje zakup u autoryzowanego dealera w firmie THINKCAR-POLSKA  :


  • Gwarancja że, produkty są oryginalne najwyższej jakości.

  • Urządzenia są legalne posiadają licencją producenta.

  • Sprzęt zakupiony u Autoryzowanego Dystrybutora posiada najwyższą konfiguracje w danym modelu.

  • Masz 24 miesiące bezpłatnej aktualizacji na całe oprogramowanie i wszystkie funkcje specjalne.

  • Wsparcie i pomoc techniczna.

  • Dobór odpowiedniego urządzenia do potrzeb.Urządzenie z serii THINKTOOL posiadają 2 lata bezpłatnej aktualizacji w zależności od modelu posiadają dodatkowe funkcje serwisowe oraz możliwość programowania lub kodowania online.

Każde urządzenie Thinktool  posiada możliwość rozszerzenia o dodatkowe moduły opcje w zależności od modelu urządzenia. Dodatkowe akcesoria zwiększają komfort i możliwości urządzenia oraz jego potencjał. 

Każdego roku autoryzacja dealera jest potwierdzona ważnym certyfikatem producenta firmy THINKCAR. Wówczas masz pewność i gwarancję, że kupujesz legalne urządzenie od autoryzowanego i sprawdzonego dealera z wieloletnim doświadczeniem, znającego te urządzenia bez obawy o wsparcie techniczne i inne aspekty dotyczące obsługi urządzeń Thinktool. 

 


Informacje o firmie Thinkcar.


o thinkcarProwadzisz firmę ,chcesz zostać partnerem handlowym urządzeń diagnostycznych THINKTOOL skontaktuj się z nami. 
TEL. 789 431 141 

 Oficjalna strona i sklep w Polsce pod adresem:   www.thinkcar-polska.pl

 

 

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI.

Kontakt

ADRES
Kalinowa 1, 63-714 Smoszew
TELEFON
789 431 141