Thinktool EV zestaw dla pojazdów elektyrycznych.

Dostępność: Na magazynie
5 499 PLN


Thinktool
 EV  


Nowość w ofercie do obsługi pojazdów elektrycznych.

Pakiet THINKTOOL EV został opracowany specjalnie dla pojazdów elektronicznych, zawiera oprogramowanie dla 75+ pojazdów elektrycznych z całego świata. Oprogramowanie umożliwia przegląd i monitorowanie stanu technicznego pojazdów EV z 2-letnią bezpłatną aktualizacją od daty aktywacji.

Zestaw zawiera 15 niestandardowych złączy dla pojazdów EV w tym  złącza do pojazdów Tesla i pakietem zworek do niestandardowych połączeń. Pakiet THINKTOOL EV dostępny dla THINKTOOL Euro Max/Max i THINKTOOL Euro Master X/ Master X z głowicą THINKLINK/SMARTLINK.

W cenie zestawu aktywacja pakietu do obsługi samochodów elektrycznych 75+ marek  + Tesla z 2 letnią bezpłatną aktualizacją od daty aktywacji.

Sprzęt kupujesz z autoryzowanej dystrybucji marki THINKCAR na terenie Polski.
                                                          THINKCAR-POLSKA

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI.

Kontakt

ADRES
Kalinowa 1, 63-714 Smoszew
TELEFON
789 431 141