THINKCAR ADAS zestaw do kalibracji kamer i radarów

52 999 PLN

ADAS THINKCAR / THINKTOOL
ADAS zestaw do kalibracji kamer i radarów.FUNKCJA SYSTEMUTHINKCAR ADAS Kit to przenośne urządzenie kalibracyjne ADAS opracowane przez THINKCAR.

 

Rozpocznij kalibrację kamer radaru w kilka sekund, koniec ze żmudną pracą montażu i instalacji.

W pełni składana konstrukcja, umożliwia łatwy transport czy przemieszczanie.

Wielofunkcyjna podstawa integruje koła obracające się o 360 °,z blokadą kół i precyzyjną regulację wysokości, aby dostosować się do nierównego podłoża.

Konstrukcja podstawy w kształcie trójkąta zapewnia stabilną ramę do pracy z cyfrowym laserem do pomiaru odległości rama posiada również miarkę która pokazuje wysokość poprzeczki by zapewnić dokładną wysokość do pomiaru.

Pięcioliniowy przenośny laser służy do precyzyjnego dostrajania oraz wyśrodkowania urządzenia  równolegle do pojazdu oraz zapewniają wysoką precyzję kalibracji.

Specjalna, mała konstrukcja tarczy umożliwia wygodne przenoszenie i przechowywanie 23 standardowych tarcz producenta, zapewniając kompleksową usługę kalibracji
.

Kompatybilny z obiektami docelowymi AVM/RCW/BSD Think Car ADAS PRO Szybki dostęp do kalibracji ADAS za pomocą samouczków graficznych krok po kroku w narzędziach diagnostycznych ThinkCar

Ten przenośny zestaw pozwoli dokonać kalibracji w dowolnym miejscu wymagana płaska powierzchnia.
THINKCAR ADAS (Advanced Driving Assistance System) integruje funkcje kalibracji systemu;
-ACC,
-LDW,
-AVW,
-RCW,
-BSD.


THINKCAR ADAS

THINKCAR ADAS jest kompatybilny ze sprzętem diagnostycznym

-THINKTOOL MASTER,
-THINKTOOL MASTER X,
-THINKTOOL MAX,


Autoryzowany dealer w Polsce firmy THINKCAR

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu
tel. 789 431 141

Formularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI.

Kontakt

ADRES
Kalinowa 1, 63-714 Smoszew
TELEFON
789 431 141