Oscyloskop dla MASTER,MASTER X,MAX

Dostępność: Na magazynie
4 199 PLN
Ilość:
THINKCAR / Oscyloskop 

Sprawdz awarię związaną z obwodem elektrycznym pojazdu.

Pasmo 100 MHz, 4 kanały.
Częstotliwość próbkowania do 1GSa / s, przy długości nagrywania 50Mpts.

Funkcje:

1. Sprawdź, czy sam ECU działa, czy nie

2. Obsługuje ręczne zapisywanie danych przebiegu;

3. Symuluj stan pracy czujników bez wymiany części

4. Symuluj specjalne warunki pracy czujników bez wymiany części

5. Może być używany jako multimetr do pomiaru rezystancji, napięcia AC/DC, pojemności, częstotliwości i sygnałów impulsowych itp.

6. Jedno kliknięcie, aby przejść do intuicyjnego menu czujnika, siłownika, zdefiniowanego/narysowanego przebiegu, przebiegu czasowego, multimetru, ustawień systemowych.Oscyloskop jest wszechstronnym, łatwym w użyciu modułem, który wykrywa usterki wysokiego poziomu w różnych komponentach elektrycznych, takich jak czujniki, siłowniki i obwody. Dzięki integracji z urządzeniami skanującymi THINKTOOL MASTER, MASTER X ,MAX za pośrednictwem aplikacji w urządzeniu zapewnia dokładną diagnostykę i rozpoznanie  błędów które wykryto podczas skanowania systemów w jakie został wyposażony dany pojazd. Urządzenie umożliwia warsztatowi i technikowi zwiększone możliwości i funkcje urządzenia skanującego poprzez dodatkowe  funkcje jakie oferuje Oscyloskop.

Współpracuje z Thinktol Master, Euro Master, Master 2, Master X , MAX

Sprzęt kupujesz z autoryzowanej dystrybucji marki THINKCAR na terenie Polski.

                                             THINKCAR-POLSKAFormularz kontaktowy

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI na podany adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest firma P.W. "TOMICAR" MARIUSZ TOMASZEWSKI.

Kontakt

ADRES
Kalinowa 1, 63-714 Smoszew
TELEFON
789 431 141